Přeskočit na obsah

(Ne)naladěni na EU notu? Ohlednutí za workshopem Jak komunikovat evropská témata

20. 03. 2024

V pondělí 18. března jsme v rámci programu Stronger Roots uspořádali workshop na téma NÁLADY ČESKÉ VEŘEJNOSTI VŮČI EU s podtitulem JAK KOMUNIKOVAT EVROPSKÁ TÉMATA? Událost měla dvě části, první informativně-analytickou a druhou diskuzní.

Pozvánka na workshop: Nálady české veřejnosti vůči EU. Jak komunikovat evropská témata?

26. 02. 2024

Seznamte se s novou analýzou STEM a získejte praktické tipy a doporučení, co a jak komunikovat k tématům Evropské unie.

Materiály z workshopu Spolupráce neziskových organizací s byznysem pro udržitelnost: Jak na to?

30. 10. 2023

V úterý 24. 10. 2023 jsme v Ústavu zemědělské ekonomiky a informací uspořádali workshop s praktickou částí a konzultací k tématu spolupráce neziskových organizací s byznysem pro udržitelnost. Cílem bylo přinést tipy a triky pro neziskové organizace a jejich sítě pro spolupráci se soukromým sektorem.

Workshop Spolupráce neziskových organizací s byznysem pro udržitelnost: Jak na to?

2. 10. 2023

​​​​​​Zveme Vás na workshop Stronger Roots Academy: Spolupráce neziskových organizací s byznysem pro udržitelnost: Jak na to?

 

Grant z programu Stronger Roots podpořil budování partnerství maďarských neziskových organizací s firmami

24. 08. 2023

Silnější a strategičtější partnerství mezi neziskovými organizacemi a firmami v Maďarsku. Právě k tomu přispěl jeden z projektů programu Stronger Roots v letech 2020-2021.


 

Grantová výzva Stronger Roots podpoří transverzální spolupráci sítí neziskových organizací

13. 04. 2023

Konsorcium organizací tvořené Nadací OSF, Nadáciou otvorenej spoločnosti, NIOK Foundation a Glopolis společně vyhlašují grantovou výzvu programu Stronger Roots, kterou v Česku spravuje Nadace OSF.

 

V následujících třech letech opět podpoříme spolupráci sítí neziskových organizací s jejich partnery, tentokrát ze státní správy a samosprávy

27. 01. 2023

Společně s českou Nadací OSF, slovenskou Nadáciou otvorenej spoločnosti a maďarskou NIOK Foundation poskytneme granty a metodologickou podporu na rozvoj tzv. transverzální spolupráce v rámci pokračování programu Stronger Roots. V ČR, na Slovensku a v Maďarsku podpoříme cca 20 platforem neziskových organizací granty v objemu bezmála 13 mil. korun, a to díky financím od Evropské komise z programu Občané, rovnost, práva a hodnoty (CERV).

 

Key Societal Trends, Challenges and Opportunities for the Civil Society in the Visegrad Region

18. 10. 2022

In the study Key Societal Trends, Challenges and Opportunities for the Civil Society in the Visegrad Region we examine the key factors affecting the functioning of civil society organizations (CSOs) and challenges and opportunities for civil societies in the Visegrad countries.

 

The Stronger Roots Conference looked back at the first run of the program

11. 05. 2022

90 people representing civil society organizations from Central Europe met in the second week of May in Prague at the final Stronger Roots conference. Together, they looked back at the first run of the innovative program, which aims to increase the resilience of civil society organizations and their networks and strengthen their social capital.