Přeskočit na obsah

Proběhl workshop na téma “Network mindset & shared purpose”

Pro sítě neziskových organizací z našeho programu Stronger Roots jsme ve spolupráci s Collectivemind.org zajistili workshop na téma Network mindset & Shared purpose.

Workshop byl určitým teoretickým východiskem a výkopem pro sessions na specifičtější/konkrétnější témata; točil se kolem teorie o specifikách síťového přemýšlení (ve srovnáním s myšlením tradičním) a důležitosti sdílené vize, smyslu a hodnot.

Základní premisy “síťového uvažování”:

Co je Stronger Roots?

Program Stronger Roots financuje Evropská unie z programu Občané, rovnost, práva a hodnoty (CERV). Realizujeme jej spolu s Nadací OSF, Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a maďarskou nadací NIOK. Více o programu Stronger Roots zde.

Financováno Evropskou unií. Názory vyjádřené jsou názory autora a neodráží nutně oficiální stanovisko Evropské unie či Evropské výkonné agentury pro vzdělávání a kulturu (EACEA). Evropská unie ani EACEA za vyjádřené názory nenese odpovědnost.

(obrázek k článku převzat z prezentace Collective Mind, originál k dohledání v publikaci "Catalyzing Networks for Social Change", která je ke stažení např. zde - https://jimjosephfoundation.org/wp-content/uploads/2012/01/Catalyzing_Networks_for_Social_Change.pdf)

Jitka Hausenblasová

Vedoucí programu Stronger Roots, kontaktní osoba pro Safeguarding

hausenblasova@glopolis.org

Petr Bartoň

Koordinátor vzdělávání a komunikace (Stronger Roots)

barton@glopolis.org