Přeskočit na obsah

Veřejná debata "Reflexe voleb na Slovensku a v Polsku: Vliv na právní stát a občanský prostor v zemích V4"

Zveme Vás na veřejnou online debatu "Reflexe voleb na Slovensku a v Polsku: Vliv na právní stát a občanský prostor v zemích V4."

Termín konání: 21. 11. 2023 od 16:00 do 17:30

Místo/platforma: Zoom, nutná registrace ZDE.

Jak bude vypadat právní stát a občanský prostor v zemích Visegrádu?

Jaké jsou s ohledem na měnící se politické režimy výzvy, příležitosti a hrozby pro demokratické instituce a občanskou společnost zemí V4? Jakou roli má při podpoře právního státu EU a jak nástroje k tomu má? Jak mohou reagovat nevládní organizace? Bude možná spolupráce nevládních organizací s nastupujícími vládami po volbách na Slovensku a Polsku? Jak bude vypadat?

Přijďte s námi diskutovat na online veřejné debatě 21. listopadu od 16:00 - 17:30.

Debata bude probíhat v Angličtině online přes Zoom. Pro získání přístupového linku se registrujte viz odkaz výše. Kapacita je omezena na 100 účastníků.

Naše pozvání přijali jako hosté:

Diskuzi moderuje:

Kontaktní osoba:

Materiály ke stažení:

Debatu pořádá Glopolis v rámci programu Stronger Roots. Program Stronger Roots financuje Evropská unie z programu Občané, rovnost, práva a hodnoty (CERV). Realizujeme jej spolu s Nadací OSF, Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a nadací NIOK. Více o programu Stronger Roots zde.

Financováno Evropskou unií. Názory vyjádřené jsou názory autora a neodráží nutně oficiální stanovisko Evropské unie či Evropské výkonné agentury pro vzdělávání a kulturu (EACEA). Evropská unie ani EACEA za vyjádřené názory nenese odpovědnost.

Jitka Hausenblasová

Programová manažerka (Stronger Roots), kontaktní osoba pro Safeguarding

hausenblasova@glopolis.org

David Ondráčka

Seniorní analytik (NeoN)

ondracka@glopolis.org

Přílohy