Přeskočit na obsah

20 let Glopolis: Vedení se mění, poslání zůstává

V úterý 4. 6. 2024 zorganizoval Glopolis Fórum neziskového sektoru a partnerů. Na nabité odpoledne plné inspirativních vystupujících navázala večerní oslava 20. výročí organizace.

 

Věděli jste o Glopolis, že:

Na oslavě promluvili partneři a podporovatelé, jako Zdenka Almerová z OSF Praha, Ondřej Liška jako jeden z duchovních otců, partner a bývalý člen správní rady Libor Winkler a Jana Matesová z pozice dlouholeté členky správní rady, kteří sdíleli své vzpomínky na spolupráci s Glopolis.

Přání zazněla i z úst současných předsedů správní a dozorčí rady - Ladislava Červenky a Tomáše Bílého. Ti pak také symbolicky předali vedení společnosti z rukou Petra Lebedy jeho současné zástupkyni Janě Miléřové, která se oficiálně této funkce ujme od 1. července 2024.

Jana Miléřová plánuje navázat na dvě dekády úspěšné existence Glopolis a spolu s týmem ho dál rozvíjet a budovat cenná partnerství mezi lidmi a napříč sektory a organizacemi. Těší se na nové a zajímavé příležitosti i na další spolupráci s Petrem Lebedou, který i nadále zůstane organizaci nablízku.

Právě zakladatel organizace Petr Lebeda zde oslavil nejen výročí organizace, ale i své osobní významné životní jubileum. Že má nadání nejen pro analýzu a budování vztahů, dokázal hned v druhém bodu programu, kdy v doprovodu tanečnic Marty Lebedové a Barbary Javůrkové předvedl taneční vystoupení jak jinak než na téma umění spolupráce.

Foto (c) Tomáš Princ

Nenechte si ujít také:

Petr Lebeda

Ředitel do 1. 7. 2024 (statutární zástupce)

lebeda@glopolis.org

Jana Miléřová

Ředitelka, vedoucí programu ProCivic

jmilerova@glopolis.org