Přeskočit na obsah

Výběrové řízení: Koordinátor/ka pro politiku neziskového sektoru

Hledáme všestrannného a zapáleného člověka na analytickou a koordinační práci pro NeoN - neformální síť nevládních platforem pro podporu neziskového sektoru, demokracie a udržitelného rozvoje.

Oč v NeoNu jde?

Na odolné občanské společnosti stojí udržitelný rozvoj i svobodný život. Udržitelná demokracie sílí díky vzájemné důvěře a spolupráci mezi konkrétními lidmi, organizacemi a jejich sítěmi i díky aktivnímu sledování příslušných politik a jednání neziskového sektoru se státem a parlamentem. V ČR doposud chyběla infrastruktura pro dlouhodobou spolupráci mezi advokačními platformami neziskovek v různých tématech. Proto propojujeme vzdělávací, ekologické, lidskoprávní, protikorupční a další platfomy, aby sdílely své informace a zdroje a koordinovaně se zasazovaly o společné zájmy a prinicpy demokratické společnosti.

Náplň práce:

Co nabízíme:

Co očekáváme:

Kdy a kde:

Nástup co nejdříve, ale na toho pravého nebo na tu pravou si rádi chvíli počkáme, bude-li třeba. Naše kancelář sídlí na adrese Botičská 4, Praha 2, ale samozřejmostí je také práce z domova.

Jak se přihlásit:

Zašlete na níže uvedený kontakt CV a motivační dopis shrnující Vaše dosavadní zkušenosti relevantní pro danou pozici a Vaši motivaci posílit náš tým.

Kontaktní osoba: Jana Horáková, tel. 608 181 161, e-mail: horakova@glopolis.org

Inzerát naleznete také ja jobs.cz

Jana Horáková

externí konzultantka

horakova@glopolis.org