Workshop: Evropská investiční banka – Investice pro rozvoj? aneb Vše, co jste kdy chtěli vědět o EIB, ale báli jste se zeptat

CEE Bankwatch Network a Pražský institut pro globální politiku - Glopolis Vás zvou na workshop o aktivitách Evropské investiční banky (EIB) - jedné z největších mezinárodních finančních institucí na světě - za hranicemi EU, zejména v zemích chudého Jihu.

Workshop bude zaměřen na představení současné role EIB v rozvojových aktivitách EU, zmapování vnitřních rozhodovacích procesů uvnitř banky, v Evropské unii a v členských státech (se zvláštním důrazem na roli České republiky) a na možnosti pro zlepšení současného stavu.

Hostem bude Savior Mwambwa, ředitel organizace Centre for Trade Policy and Development, zaměřující se zejména na boj proti chudobě a vztahy mezi chudobou a obchodní politikou.

Pracovním jazykem workshopu bude angličtina. V případě zájmu je možnozajistit individuální tlumočení. Pokud máte zájem o tlumočení,přihlaste se prosím na workshop nejpozději do pondělí 29. 11. 2010 a ve-mailu uveďte, že si přejete zajistit tlumočení. Ti, kteří nemají otlumočení zájem, se mohou hlásit do středy 1. 12. 2010.

Místo konání

The HUB
Drtinova 10
150 00 Praha 5

Přihláška

Svoji účast prosím potvrďte na e-mailu „martin.kryl@hnutiduha.cz“.